WAŻNE INFORMACJE

Zasady i warunki korzystania z serwisu

Niniejsza strona internetowa jest obsługiwana przez Auto Motive Sp. z o. o. w związku z Ford India Private Limited ("Ford"). Dostęp do tej strony podlega warunkom użytkowania przedstawionym poniżej.

Zastrzeżenie

Podjęto wszelkie starania w celu zapewnienia, że informacje na tej stronie są poprawne i aktualne, jednak Auto Motive Sp. z o. o. i Ford nie udziela żadnych gwarancji co do kompletności lub dokładności informacji i, z zastrzeżeniem obowiązujących przepisów prawa, nie ponosi odpowiedzialności za szkody wszelkiego rodzaju wynikające z dostępu lub korzystania z tej strony i jej zawartości.

Ford zastrzega sobie prawo do zaprzestania lub zmiany któregokolwiek z modeli, cen, kolorów, materiałów, sprzętu lub innych specyfikacji określonych na tej stronie w dowolnym czasie bez uprzedzenia. Niektóre urządzenia pokazane lub określone na tej stronie mogą być dostępne tylko za dodatkową opłatą. Przed złożeniem zamówienia zawsze skontaktuj się z nami, aby uzyskać najnowsze informacje o produkcie Forda i jego dostępności. Wszystkie ceny podane na tej stronie są w rupii indyjskiej.

Opis produktu, specyfikacje i ceny zawarte w niniejszym dokumencie były poprawne w momencie przygotowania materiału do oglądania i drukowania. Specyfikacje zostały uzyskane z broszur i innych niezależnych opublikowanych źródeł.

Prawa autorskie

Wszystkie informacje na tej stronie są chronione prawami autorskimi i innymi prawami własności intelektualnej. Żadne obrazy, teksty lub inne treści z tej strony nie mogą być rozpowszechniane ani powielane bez uprzedniej pisemnej zgody.

Linki zewnętrzne

Niniejszy dokument opisuje nasze zasady dotyczące informacji otrzymanych o Tobie podczas wizyt na naszych stronach internetowych. Ilość i rodzaj otrzymanych informacji zależy od sposobu korzystania z naszych witryn. Ta strona zawiera linki do innych stron obsługiwanych przez inne firmy niż Ford. Auto Motive Sp. z o. o. i Ford nie ponoszą odpowiedzialności za praktyki ochrony prywatności lub treści takich stron internetowych. Umieszczenie linków nie oznacza poparcia materiałów na tych stronach internetowych ani żadnego związku z ich operatorami. Niniejsze oświadczenie o ochronie prywatności dotyczy tylko tej witryny sieci Web. Zachęcamy do zapoznania się z polityką prywatności każdej strony internetowej, która gromadzi Twoje dane osobowe.

ZMIANY NINIEJSZYCH WARUNKÓW

Możemy od czasu do czasu zmieniać nasze warunki & warunki według własnego uznania i bez uprzedzenia. W każdej chwili Najnowsza wersja zostanie udostępniona na naszej stronie internetowej.

Promocje

 • Promocja kończy się: 30.09.2022

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma Hybrid

  Ford Puma Hybrid
 • Promocja kończy się: 30.09.2022

  NOWE SAMOCHODY

  FORD KUGA HYBRID

  FORD KUGA HYBRID
 • Promocja kończy się: 30.09.2022

  NOWE SAMOCHODY

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat
 • Promocja kończy się: 15.04.2023

  SERWIS

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat
 • Pokaż najnowsze promocje Auto Motive
Pokaż najnowsze promocje Auto Motive

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Auto MotiveOpinie